قوانین و مقررات وبسایت تبریزاکسپو

۱- تمامی حقوق علمی، مادی و معنوی این سایت متعلق به تبریز اکسپو می‌باشد و هرگونه کپی برداری به هر نحو و به هرشکلی سوء استفاده تلقی شده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده فرهنگی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است لذا مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به موسسه شمس تبریزی بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده از محتویات و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر اشخاص (حقیقی/حقوقی) قصد دارند از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایند باید از طریق بخش تماس با ما و یا بخش ارسال ایمیل به آدرس: tabrizartexpo@gmail.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایند.

۳- مسئولیت صحیح بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران، به عهده خود اشخاص و شرکت کنندگان می باشد و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط مدیریت، مسئول است.

۴- تمام مطالب ارسال شده بر روی سایت، عمومی می باشد و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. ولی استفاده از این مطالب در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع (تبریز اکسپو) مجاز می باشد.

۵- کاربران هنگام ثبت نام و خرید اینترنتی ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، باعث ایجاد خلل در روند ثبت نام و خرید اینترنتی خواهد شد.

۶- این وبسایت مسئولیت برنامه های دارای مجوز را بر عهده دارد و تحت قوانین جاری کشور فعالیت می نماید و مسئولیت این موسسه فقط درقبال برنامه هایی است که خود متولی برگزاری آن می باشد.
۷- استفاده از خدمات سایت و خرید از آن به منزله پذیرش تمامی قوانین و مقررات آن می باشد.

۸- از نظر حقوقی، در کلیه ثبت نام ها و خریدهای اینترنتی، وبسایت www.tabrizexpo.com به عنوان واسطه فروش و کاربران نیز بعنوان سفارش دهنده و یا خریدار تلقی می شوند و فروشنده، فروشگاهی است که با وبسایت تبریزاکسپو طرف قرارداد می باشد.

۹- سایت تبریز اکسپو به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.

۱۰- موسسه شمس تبریزی هیچگونه مسئولیتی در قبال ایرادات کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند(مانند قطع و یا کم شدن سرعت اینترنت، درگاه بانکی، مشکلات مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) را نمی پذیرد.

۱۱- این قوانین ممکن است با اطلاع یا بدون اطلاع کاربران در طول زمان  تغییر نماید. مسئولیت مطالعه و اطلاع از آن ها بر عهده کاربر می باشد.