قوانین و مقررات

۱- تمامی حقوق علمی، مادی و معنوی این سایت متعلق به تبریز اکسپومی‌باشد و هرگونه کپی برداری به هر نحو و به هرشکلی سوء استفاده تلقی شده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده فرهنگی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است لذا مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این موسسه شمس تبریزی بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده محتویات و مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر اشخاص (حقیقی/حقوقی) قصد دارند از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق بخش تماس با ما و یا بخش ارسال ایمیل درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایند.

۳- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص می باشد و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط مدیریت، مسئول است.

۴- تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. استفاده از این مطالب در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع (تبریز اکسپو) مجاز می باشد.

۵- کاربران هنگام ثبت نام و خرید اینترنتی ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ایجاد خلل در روند ثبت نام ها و خرید اینترنتی خواهد شد.

۶- این وبسایت فقط مسئولیت برنامه های دارای مجوز فعالیت تحت قوانین جاری کشور را بر عهده دارد و مسئولیت این موسسه و سایت فقط درقبال برنامه هایی است که خود برگزار میکند.

۷- استفاده و خرید از این وبسایت به معنی پذیرش تمامی قوانین آن می باشد.

۸- از نظر حقوقی، در ثبت نام ها و خرید اینترنتی، سایت www.tabrizexpo.com به عنوان فروشنده و کاربر سفارش دهنده، به عنوان خریدار تلقی می شود.

۹- سایت تبریز اکسپو به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع نماید.

۱۰- موسسه شمس تبریزی هیچگونه مسئولیتی را در مورد اشکالات کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۱۱- این قوانین ممکن است با اطلاع یا بدون اطلاع کاربران در طول زمان  تغییر نماید. مسئولیت مطالعه و اطلاع از آن ها بر عهده کاربر می باشد.